DOPRAVA A PLATBA - způsoby zaslání objednávky

Vaši objednávku si můžete nechat zaslat těmito způsoby: 


1. Česká pošta
Doporučená zásilka - zaslání na adresu, v případě nezastižená Vám bude do schránky vhozeno oznámení. Zásilku si následně vyzvednete na Vaší spádové poště. Číslo podací lze vyžádat, služba neobsahuje SMS od řidiče v den doručení.
2. PPL
PPL - doručení na adresu. V den odbavení Vaší objednávky budete informováni o Vaší zásilce doručeným e-mailem ve večerních hodinách, kde najdete více informací o balíčku, včetně evidenčního čísla balíku a možnosti dohledat konkrétní pohyb v daném čase sledování. V den doručení zásilky budete informováni formou SMS s přesnějším časem doručení. SMS je od řidiče co rozváží Vaši konkrétní objednávku a lze se domluvit na náhradním čase doručení. Obsahuje sobotní doručení - vychází-li den odbavení na Vaší objednávky na pátek, doručení na soukromou adresu pak probíhá v sobotu, u firem opět v pondělí.


CHCEME DORUČOVAT VŽDY NEJŠETRNĚJŠÍ METODOU - KŘEHKÉ ZÁSILKY (HRNEČKY, OSTATNÍ PORCELÁN, FOTOPLÁTNA A POD.) ODESÍLÁME PRIORITNĚ PŘEPRAVCEM PPL, A TO I V PŘÍPADĚ, ŽE SI VYBERETE JINÉHO DOPRAVCE. V PŘÍPADĚ, ŽE PPL VÝHRADNĚ NECHCETE A MÁTE V ZAKÁZCE NĚKTERÝ Z VYJMENOVANÝCH PRODUKTŮ, NAPIŠTE DO POZNÁMKY V KOŠÍKU, ŽE SI NEPŘEJETE ZASLÁNÍ FORMOU PPL. 


Pro úhradu je možné zvolit z možností: 


Platba převodem - po dokončení Vaší objednávky Vám bude zaslán e-mail s potvrzením přijetí a také podrobnosti k provedení platby převodem. Bude obsahovat požadavek na úhradu s konkrétními údaji dle Vaší objednávky. Číslo účtu je 444422220/5500 a VS Vaší platby je vždy číslo objednávky. Objednávku je třeba uhradit do tří dnů od jejího zadání. Tato forma úhrady je zdarma.Platba dobírkou - Vaše objednávka bude zpracována a zaslána bez nutnosti provedení úhrady před expedicí. Objednávku zaplatíte přepravci při dodání. U České pošty je možné hradit doručovateli, a také na přepážce, při vyzvednutí zásilky na pobočce pošty. PPL dovoluje platbu řidiči a na spádovém depu Vaší adresy /polohu Vám sdělí přímo PPL/. Cena dobírky je 39,- Kč
Dobírka je možná pouze do hodnoty objednávky 3.000,- Kč, objednávky s vyšší hodnotou je vždy nutné uhradit převodem před samotnou výrobou produktů. 


Platbu kartou neposkytujeme, pracujeme na integraci řešení a vybíráme pro Vás nejsnadnějšího poskytovatele platební brány. 


Osobní převzetí ve výrobě je možné pro objednávky nad 30 kusů.


Loading...
Loading...
Loading...
Loading...